Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Changed
hi: बदल गया

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: UUID
hi: युयुआइङी
