Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Administer settings
hu: Beállítások adminisztrációja

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
