Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Changed
ja: 変更済

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Administer settings
ja: 管理者設定

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
