Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.
