Taxonomy Per User (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Vocabulary
ps: قاموس
