Taxonomy Per User (9.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.
