Taxonomy Per User (9.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Administer settings
fi: Ylläpidä asetuksia
