Taxonomy Per User (9.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Vocabulary
he: מילון

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.
