Taxonomy Per User (9.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.
