Taxonomy Per User (9.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन
