Taxonomy Per User (9.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Administer settings
oc: Administrar los paramètres

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
