Taxonomy Per User (9.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.
