Taxonomy Per User (9.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: User Name
fa: نام کاربر

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.
