Taxonomy Per User (9.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Changed
id: Berubah

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.
