Taxonomy Per User (9.0.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Changed
pt: Alterado

en: @type: deleted %title.
pt: @type: %title foi apagado.

en: Administer settings
pt: Administrar configurações

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: Delete entity content.
pt: Excluir entidade de conteúdo

en: Add entity content
pt: Adicionar entidade de conteúdo

en: View entity content
pt: Visualizar entidade de conteúdo

en: The Name of the associated user.
pt: O nome do usuário associado.
