Taxonomy Per User (9.0.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.
