Taxonomy Per User (9.0.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Administer settings
sv: Administrera inställningar

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
