Taxonomy Per User (9.0.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Administer settings
uk: Керування налаштуваннями

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
