Taxonomy Per User (9.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.
