Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Address
ar: العنوان

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي
