Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Address
cs: Adresa

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení
