Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Address
es: Dirección

en: Short name
es: Nombre abreviado

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Organization
es: Organización

en: Places
es: Lugares
