Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Address
fi: Osoite

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Organization
fi: Organisaatio
