Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Address
he: כתובת

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Organization
he: ארגון
