Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Address
hu: Cím

en: Short name
hu: Rövid megnevezés

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Organization
hu: Szervezet

en: Places
hu: Helyek
