Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Address
id: Alamat

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang
