Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: On
is: Virkjað

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Address
is: Heimilisfang

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Organization
is: Stofnun
