Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Address
it: Indirizzo

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Organization
it: Organizzazione
