Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Ligado

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Address
pt: Morada

en: Short name
pt: Nome curto

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Organization
pt: Organização
