Taxonomy Place (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Address
uk: Адреса

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Organization
uk: Організація

en: Places
uk: Місця
