Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Address
et: Aadress

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi
