Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Address
fr: Adresse

en: Short name
fr: Nom court

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Organization
fr: Organisation
