Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ
