Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Address
lv: Adrese

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds
