Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: On
no: På

en: Off
no: Av

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Address
no: Adresse

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Organization
no: Organisasjon
