Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Address
sk: Adresa

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Organization
sk: Firma
