Taxonomy Place (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Address
th: ที่อยู่

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล
