Taxonomy Place (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Address
bg: Адрес
