Taxonomy Place (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Address
ca: Adreça

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Organization
ca: Organització

en: Places
ca: Llocs
