Taxonomy Place (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Address
fa: نشانی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Organization
fa: سازمان
