Taxonomy Place (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: Places
oc: Plaças
