Taxonomy Place (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Address
ru: Адрес

en: Short name
ru: Краткое имя

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Organization
ru: Организация

en: Places
ru: Места
