Taxonomy Place (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Address
tr: Adres

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad
