Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Address
da: Adresse

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Organization
da: Organisation

en: Places
da: Steder
