Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Address
de: Adresse

en: Short name
de: Kurzname

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Organization
de: Organisation

en: Custom labels
de: Benutzerdefinierte Bezeichnungen

en: Places
de: Orte
