Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Address
gl: Enderezo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos
