Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Address
hi: पता
