Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Address
lt: Adresas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė
