Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: On
pt: Habilitado

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Address
pt: Endereço

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Organization
pt: Organização

en: Places
pt: Lugares
