Taxonomy Place (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Last name
cy: Cyfenw
